Dreiturm na targach Interclean 2013

W dniach 24-26 kwietnia odbyła się kolejna edycja europejskich targów czystości Interclean 2013. Dreiturm i tym razem miał swoje stoisko. Targi możemy zaliczyć do imprez udanych - nie przez ilość odwiedzających, bo tych z naszego punktu widzenia było zdecydowanie mniej niż w latach ubiegłych. W zamian za to spotkania, które odbyliśmy miały rzeczywiście bardzo merytoryczny charakter. Okazuje się, że wielu kontrahentów, dla których do niedawna marka Dreiturm była mało znana, szukali kontaktu z nami. Targi umożliwiły nam spotkanie bezpośrednie i możliwość osobistej rozmowy na temat wyróżników produktów Dreiturm wśród konkurentów.

Zyskaliśmy kilku ważnych klientów o zasięgu ogólnopolskim. Niemniej cenna była możliwość spotkania się z naszymi stałymi dystrybutorami i klientami z całej Polski, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym, a rzadziej się widzimy ze względu na odległości. Jako szczególny powód do dumy postrzegamy fakt, że partnerzy, którzy raz skorzystali z naszej oferty zostają z nami praktycznie na zawsze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Jesteśmy wdzięczni za miłe słowa, przyjacielskie relacje jak również sugestie, które pozwolą nam jeszcze bardziej uatrakcyjnić warunki współpracy.

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl