Gdzie nas znaleźć ?

DREITURM w mediach społecznościowych

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o  naszej działalności , kliknij tutaj 

 

Szybkie tempo, dostępność informacji oraz era pisma obrazkowego to czynniki, które wpłynęły na naszą decyzję o zaistnieniu w mediach społecznościowych. Wszystko dla WAS.

 

Żyjemy w czasie gdzie tempo docierania z informacją, łatwość pozyskania wiadomości oraz przystępna forma treści ma dla nas wszystkich coraz większe znaczenie. Dotyczy to zarówno naszego życia osobistego jak i relacji biznesowych. Oczywiście dotyczy to również branży profesjonalnych środków czystości. Dlatego, idąc z duchem czasów, postanowiliśmy również zaistnieć w mediach społecznościowych. Chcemy publikować dla Was treści związane ze środkami czystości, przedstawiać najlepsze rozwiązania, opowiadać o technikach sprzątania. Ta widza znana jest osobom, które profesjonalnie zajmują się utrzymaniem czystości. Chcemy aby dotarła również do tych, którzy sami sprzątają swoje mieszkania, biura, garaże, firmy.

Już dziś publikujemy na platformach takich,  jak Facebook i Instagram, a z czasem planujemy również kanał na YouTube.

Serdecznie zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności !

 

Linki do kanałów znajdziecie tutaj ▶ RBiuro Handlowe TRZECIAK - YouTube facebook logo 10Biuro Handlowe TRZECIAK Płock | Facebook    792 7927620 instagram vector png (@biurohandlowetrzeciak)

 

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl