Polimery w środkach do czyszczenia powierzchni – jaką funkcję pełnią?

Do zachowania wysokiej estetyki posadzek, konieczne jest nie tylko regularne sprzątanie, ale również konserwacja czyszczonej powierzchni. W tym celu najlepiej jest skorzystać z odpowiednio dobranych preparatów zawierających polimery. W jaki sposób działają i dlaczego warto je stosować?

Polimery w chemii profesjonalnej - jak działają?

Obecność tego typu składników sprawia, że preparat do mycia staje się skuteczniejszy. Polimery posiadają zdolność przenikania w głąb nawet trudno dostępnych powierzchni i ich czyszczenia. Jednocześnie, preparat zawierający polimery pozostawia powierzchnię mniej chłonną. Dzięki temu gromadzi się na niej mniej brudu w późniejszym czasie.

srodki czystosci z polimerami

Środki czystości z zawartością polimerów można stosować do sprzątania różnego typu posadzek. Za ich pomocą można umyć:

  • betonowe posadzki,
  • chodniki,
  • podłoża utwardzone,
  • parkiety lakierowane,
  • podłoża gumowe,
  • wykładziny podłogowe.

Oczywiście, aby zrobić to skutecznie, należy sięgnąć po dobrej jakości produkty przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia.

Preparaty z polimerami - których warto użyć?

Na rynku można znaleźć wiele propozycji przeznaczonych dla fachowych firm sprzątających. Warto jednak wiedzieć, że produkt produktowi nierówny. Wybrany środek powinien być nie tylko skuteczny, ale również komfortowy w użytkowaniu. Jak znaleźć złoty środek?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno preparaty przeznaczone do mycia, jak również nabłyszczacze i płyny utwardzające z zawartością polimerów. Jednym z najchętniej wybieranych środków jest Metalic 2000, który jest dość uniwersalnym produktem nabłyszczającym dla różnych rodzajów podłóg. Jego zastosowanie chroni powierzchnię przed żółknięciem i zarysowaniem.

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl