CMS 19 Berlin - Cleaning.Management.Services

W dniach 24-27 wrzesień 2019r. w berlińskim centrum wystawienniczym Messe Berlin, odbędzie się kolejna edycja europejskich targów czystości CMS 19 Berlin.

Swoje stoisko, tradycyjnie już, będzie miała niemiecka fabryka chemii profesjonalnej DREITURM (hala 3.2, stoisko 140)

Biuro Handlowe TRZECIAK jako wyłączny partner Dreiturm w Polsce - ma przyjemność Serdecznie Zaprosić do odwiedzenia stoiska DREITURM.
Mamy nadzieję, że uda nam się uczestniczyć w tym ważnym wydażeniu i osobiście przyjąć gości z Polski.

Ze względu na lokalizację, ilość wystawców oraz prestiż wystawy, Berlin to doskonałe miejsce do spotkania wielu partnerów biznesowych, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności oraz nawiązania współpracy handlowej.
Targi odbędą się w dniach 24-27 wrzesień 2019r, a stoiska będą czynne dla odwiedzających w godzinach 10.00-17.00

Ubiegłe lata pokazały, że to bardzo ważna i popularna impreza dla wszystkich pracujących i interesujących się branżą utrzymania czystości. Ponad 400 wystawców z 24 krajów z całego świata może liczyć na obecność blisko 20.000 odwiedzających. Wśród wystawców wiodący i liczący się na rynku producenci i dystrybutorzy maszyn sprzątających, części i akcesoriów do maszyn, sprzętu ręcznego, papierów higienicznych, chemii profesjonalnej i gospodarczej oraz odzieży roboczej. 

W grupie producentów chemii, swoje stałe miejsce ma DREITURM - niemiecki producent profesjonalnej chemii do utrzymania czystości. 
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska 140 na hali 3.2 - tam z pewnością możliwość zapoznania się z pełną ofertą, w tym z nowościami i innowacjami tej fabryki.

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl